Как Виктория Томова стана номер 1 в женския ни тенис - Topsport.bg

Виктория Томова направи рекорден скок в топ 100 на женския тенис - Спортни  новини
Виктория Томова направи рекорден скок в топ 100 на женския тенис - Спортни новини

Виктория Томова е №1 в тениса с нов рекорд - Lupa BG

Виктория Томова отпадна на 1/16-финалите на тенис турнир в Германия - По  света и у нас - БНТ Новини
Виктория Томова отпадна на 1/16-финалите на тенис турнир в Германия - По света и у нас - БНТ Новини

Виктория Томова – TennisKafe

Виктория Томова триумфира в София - Topsport.bg

Виктория Томова за първи път завършва сезона в топ 100 - Спорт - БНР Новини

Виктория Томова дебютира в топ 100 на световната тенис ранглиста

Виктория Томова стана шампионка в Сарагоса, ще има рекордно класиране в  кариерата си
Виктория Томова стана шампионка в Сарагоса, ще има рекордно класиране в кариерата си

Виктория Томова отпадна на Уимбълдън - Тенис

Виктория Томова се класира за втория кръг на силния турнир по тенис в Дубай

Гледайте на живо: Виктория Томова стартира на Уимбълдън срещу световната  №27 - Tennis.bg
Гледайте на живо: Виктория Томова стартира на Уимбълдън срещу световната №27 - Tennis.bg

Виктория Томова ще играе срещу китайката Синю Уан на старта в Русия

Виктория Томова срещу рускинята Екатерина Александрова на старта в Париж

Виктория Томова успя! България ще има представителка в основната схема на  АО! - Tennis.bg
Виктория Томова успя! България ще има представителка в основната схема на АО! - Tennis.bg

Новини - Българска федерация по тенис

Виктория Томова отпадна от турнира в Казан - Стадион

Виктория Томова с първа победа над тенисистка от Топ 30 – TennisKafe

Виктория Томова изпадна от топ 100, Топалова и Шиникова също губят позиции  - По света и у нас - БНТ Новини
Виктория Томова изпадна от топ 100, Топалова и Шиникова също губят позиции - По света и у нас - БНТ Новини

Виктория Томова с нова голяма победа за полуфинал в Будапеща - Тенис - Жени  - Gong.bg
Виктория Томова с нова голяма победа за полуфинал в Будапеща - Тенис - Жени - Gong.bg

Няма да е Ема Радукану - Виктория Томова има нова съперничка в Мадрид

Виктория Томова с прогрес в класацията на АТП - Тенис - Жени - Gong.bg

Виктория Томова записа нова победа и е на полуфинал в Сарагоса - Тенис -  Жени - Gong.bg
Виктория Томова записа нова победа и е на полуфинал в Сарагоса - Тенис - Жени - Gong.bg

БТА :: Виктория Томова запази 91-ата си позиция в световната ранглиста по  тенис при жените
БТА :: Виктория Томова запази 91-ата си позиция в световната ранглиста по тенис при жените