Home

фестивал компресия G дюш лудогорец ритуал никел алчен

Локомотив подари над 200 билета на училища и школи за мача с Лудогорец

Лудогорец с две победи над ЦСКА в Елитните групи, дубълът загуби тежко

PFC Ludogorets 1945 - Лудогорец U14 записаха през есенния полусезон 8 мача  в първенството на зона Варна за деца, с 6 победи, 1 равенство и 1 загуба.  Събраха 19 точки, при голова
PFC Ludogorets 1945 - Лудогорец U14 записаха през есенния полусезон 8 мача в първенството на зона Варна за деца, с 6 победи, 1 равенство и 1 загуба. Събраха 19 точки, при голова

Талант от ДЮШ на Ботев /Вр/ смени ЦСКА с Лудогорец : Konkurent.bg

Лудогорец с половин отбор национали на България - Topsport.bg

Пълна подкрепа за Хебър срещу Лудогорец – Ние пазим традициите в  пазарджишкия футбол!
Пълна подкрепа за Хебър срещу Лудогорец – Ние пазим традициите в пазарджишкия футбол!

Директорът на Академия Славия отхвърли твърденията за агресивно поведение  срещу юноши на Лудогорец - Славия - Dsport.bg
Директорът на Академия Славия отхвърли твърденията за агресивно поведение срещу юноши на Лудогорец - Славия - Dsport.bg

Треньор на Лудогорец се похвали: Около 40 възпитаници на ДЮШ са част от  професионалния футбол в България – Луд Спорт
Треньор на Лудогорец се похвали: Около 40 възпитаници на ДЮШ са част от професионалния футбол в България – Луд Спорт

СНИМКИ: Кастинг за ДЮШ на Лудогорец - 15 юни / ludogorec.net

Крумовград - Лудогорец 2:1 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига -  Gong.bg
Крумовград - Лудогорец 2:1 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Предстоящи мачове на ДЮШ за периода 8-15 май | ПФК Лудогорец

Лудогорец U17 си отмъсти на Левски / ludogorec.net

Кординаторът във ДЮШ на Лудогорец Давид Серано: Децата в нашата академия са  талантливи и амбициозни | ПФК Лудогорец
Кординаторът във ДЮШ на Лудогорец Давид Серано: Децата в нашата академия са талантливи и амбициозни | ПФК Лудогорец

Валентин Станчев е новият селекционер на ДЮШ на „Лудогорец“ - Стадион

ДЮШ на Пирин си връща талант от Лудогорец

Юношите старша възраст на Лудогорец се изправят срещу Реал Мадрид ᐉ Новини  от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Юношите старша възраст на Лудогорец се изправят срещу Реал Мадрид ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

ДЮШ на Лудогорец с нови треньори и попълнения от ЦСКА, Левски и Литекс

Лудогорец“ с 15 национали на 2 континента – Вестник "Екип 7"

Двама юноши в групата на „Лудогорец“ за мача с „Дунав“ - Разград -  DarikNews.bg