Министър Кралев награди спортистите ни за успехите им на Европейските игри в Минск - Topsport.bg

Двама лекоатлети от Сливен ще представят България на Европейските игри в  Минск - SlivenPress
Двама лекоатлети от Сливен ще представят България на Европейските игри в Минск - SlivenPress

В Минск спечелихме 8 медала повече от първото издание на Европейските игри

Националите по бокс пристигнаха първи на Европейските игри в Минск - Още  спорт - Други спортове - Gong.bg
Националите по бокс пристигнаха първи на Европейските игри в Минск - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Джудистът Ивайло Иванов си осигури поне сребро от европейските игри в Минск  - Topsport.bg
Джудистът Ивайло Иванов си осигури поне сребро от европейските игри в Минск - Topsport.bg

Сребро и 10-и медал за България на Европейските игри в Минск (СНИМКИ) - NOVA

Откриха Европейските игри в Минск

БНТ3 излъчва стартове с българско участие от Европейските игри Минск 2019 -  Българска национална телевизия
БНТ3 излъчва стартове с българско участие от Европейските игри Минск 2019 - Българска национална телевизия

Страхотни! Ансамбълът ни спечели 3 медала на Европейските игри в Минск -  Гимнастика
Страхотни! Ансамбълът ни спечели 3 медала на Европейските игри в Минск - Гимнастика

Програмата на българите на Европейските игри в Минск на 25 юни - Други

13 спортисти от пловдивски клубове ще се състезават на Европейските игри в  Минск | Sporten Plovdiv
13 спортисти от пловдивски клубове ще се състезават на Европейските игри в Минск | Sporten Plovdiv

Домакин на вторите Европейски игри е Минск

Една година до началото на Вторите европейски игри в Минск - Стадион - БНР  Новини
Една година до началото на Вторите европейски игри в Минск - Стадион - БНР Новини

европейски-игри-в-минск - публикации — Actualno.com

Златен медал спечели Ивет Горанова на Европейските игри в Минск - Плевен -  DarikNews.bg
Златен медал спечели Ивет Горанова на Европейските игри в Минск - Плевен - DarikNews.bg

Първа родна победа на Европейските игри в Минск - Бойни - Бокс - Gong.bg

Fibank изпрати спортистите за Европейските игри в Ми... | BGNES

Спортната аеробика със сребро от Европейските игри - beautyinsport.com

Златна" Ивет Горанова на Европейските игри в Минск

България е на 16-о място в класирането по медали на Европейските игри в  Минск - Спорт - БНР Новини
България е на 16-о място в класирането по медали на Европейските игри в Минск - Спорт - БНР Новини