Статии на тема "открито първенство на франция" - Tennis.bg

Тенис надежда от Казанлък започна участието си на турнир във Франция

Джокович предизвика международен скандал във Франция

Tennis24.bg, Българският тенис портал

Един от най-успешните френски тенисисти слага край на кариерата си след  Rolland Garros ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Един от най-успешните френски тенисисти слага край на кариерата си след Rolland Garros ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Ива Иванова се класира за втория кръг на двойки на Откритото първенство на  Франция по тенис
Ива Иванова се класира за втория кръг на двойки на Откритото първенство на Франция по тенис

Виктория Томова отпадна от Откритото първенство на Франция по тенис |  Информационен център на Министерство на oтбраната
Виктория Томова отпадна от Откритото първенство на Франция по тенис | Информационен център на Министерство на oтбраната

БТА :: Новак Джокович достигна до четвъртия кръг на Откритото първенство на  Франция по тенис
БТА :: Новак Джокович достигна до четвъртия кръг на Откритото първенство на Франция по тенис

Вавринка и Тийм с победи във Франция - Тенис - Мъже - Gong.bg

БТА :: Зверев се класира за третия кръг на Откритото първенство на Франция  по тенис
БТА :: Зверев се класира за третия кръг на Откритото първенство на Франция по тенис

Неочакван герой: Световният №144 донесе триумфа на Хърватия в група F след  победа над Франция - Tennis.bg
Неочакван герой: Световният №144 донесе триумфа на Хърватия в група F след победа над Франция - Tennis.bg

Григор Димитров ще участва на турнир във Франция - Gol

Единият четвъртфинал на Откритото първенство на Франция по тенис при -  Новини 24/7
Единият четвъртфинал на Откритото първенство на Франция по тенис при - Новини 24/7

Каспер Рууд спечели скандинавския сблъсък и запълни финалната четворка в  Париж - Тенис - Dsport.bg
Каспер Рууд спечели скандинавския сблъсък и запълни финалната четворка в Париж - Тенис - Dsport.bg

Промяна в плановете: Григор Димитров се отказа от турнир във Франция -  Спортни новини
Промяна в плановете: Григор Димитров се отказа от турнир във Франция - Спортни новини

Две българки ще участват на силен турнир във Франция

Мъри спечели първата си титла от 2019-а година насам след триумф във Франция  - Тенис - Мъже - Gong.bg
Мъри спечели първата си титла от 2019-а година насам след триумф във Франция - Тенис - Мъже - Gong.bg

Откритото първенство на Франция навлиза в решаваща фаза - Последни Новини  от DNES.BG
Откритото първенство на Франция навлиза в решаваща фаза - Последни Новини от DNES.BG

Григор след силния старт във Франция: Имам тук-там болки, но това е  ежедневие при нас
Григор след силния старт във Франция: Имам тук-там болки, но това е ежедневие при нас

Френската тенис федерация: Пер дойде в Рио да се влачи

Цветана Пиронкова се класира за втория кръг на Откритото първенство по тенис  на Франция - Информационна агенция ПИК
Цветана Пиронкова се класира за втория кръг на Откритото първенство по тенис на Франция - Информационна агенция ПИК

Готов ли е Каспер Рууд за титла от Шлема?

Кори Гоф се класира за финала на Откритото първенство на Франция по тенис -  Труд
Кори Гоф се класира за финала на Откритото първенство на Франция по тенис - Труд