Home

поздравления смущения това е всичко финал тенис Подобряване Пей Линия на сайта

Бърза победа изстреля Ига Швьонтек на финал на Мастърс турнира в Мадрид -  По света и у нас - БНТ Новини
Бърза победа изстреля Ига Швьонтек на финал на Мастърс турнира в Мадрид - По света и у нас - БНТ Новини

УНСС :: Оспорван финал на юбилейния XXV турнир по тенис за „Купата на  ректора на УНСС“
УНСС :: Оспорван финал на юбилейния XXV турнир по тенис за „Купата на ректора на УНСС“

Григор на 1/4-финал във Вашингтон - bTV Спорт

Първата арабска жена на финал на Уимбълдън: Жабер пренаписа историята на  тениса - Tennis.bg
Първата арабска жена на финал на Уимбълдън: Жабер пренаписа историята на тениса - Tennis.bg

Зверев е на 1/4-финал в Женева след категорична победа - Тенис - Мъже -  Gong.bg
Зверев е на 1/4-финал в Женева след категорична победа - Тенис - Мъже - Gong.bg

Бублик изненада Зверев и се класира за финала в Хале

Браво! Нова впечатляваща победа над тенисист от Топ 100 прати Андреев на ½- финал във Франция

Финал на US Open: Алкарас и Рууд спорят и за №1 в света - Gol

TennisKafe – Тенис Кафе – най-големият тенис портал в България. Тенис  новини, резултати, турнири, гледайте мачове на живо по интернет.
TennisKafe – Тенис Кафе – най-големият тенис портал в България. Тенис новини, резултати, турнири, гледайте мачове на живо по интернет.

Каролина Мухова с първи финал в Големия шлем

Тенисистките ни до 18 г. се класираха за исторически първи финал на  Европейското отборно първенство - По света и у нас - БНТ Новини
Тенисистките ни до 18 г. се класираха за исторически първи финал на Европейското отборно първенство - По света и у нас - БНТ Новини

Мъже - Тенис - Новини - Gong.bg

Новини - Българска федерация по тенис

Джокович е на 10-и финал в Мелбърн, ще спори за титлата с Циципас

Каспер Рууд отново на финал на "Ролан Гарос'

Григор Димитров се класира за финала на тенис турнира в Женева след нов  зрелищен обрат - По света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров се класира за финала на тенис турнира в Женева след нов зрелищен обрат - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Яник Синер и Даниил Медведев ще бъде финалът на тенис турнира в Маями